Ile kosztuje ubezpieczenie Dodge’a?

Opublikowane przez admin w dniu

Obowiązkowe ubezpieczenie Dodge’a kosztuje średnio 794 złote. Uśredniona cena nie jest jednak miarodajna. W rzeczywistości, za OC wybranego modelu możemy zapłacić 300 złotych lub nawet… kilka tysięcy. Wszystko za sprawą różnorodnego charakteru dostępnych na rynku samochodów.

Amerykański producent zadbał o to, aby marki Dodge’a nie dało się w żaden sposób zaszufladkować. Jego oferta jest bogata zarówno w klasyczne samochody osobowe, jak i vany, SUV-y, pickupy, auta sportowe czy też znane na całym świecie muscle cary. Taka różnorodność przekłada się na wysokość składki wyliczanej indywidualnie dla każdego pojazdu.

Przyjrzeliśmy się cenom OC proponowanym kierowcom Dodge’ów w porównywarce rankomat.pl i ustaliliśmy, kto i za jakie modele płaci najniższe i najwyższe składki.

Ile kosztuje OC Dodge’a?

W 2020 r. obowiązkowe ubezpieczenie Dodge’a kosztowało średnio 794 zł. To jeden z najwyższych wyników spośród najczęściej ubezpieczanych w rankomat.pl marek samochodów. Droższe propozycje OC otrzymywali tylko właściciele BMW (średnio 853 zł).

 

Źródło: Rankomat.pl


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *